Wielkie show w pierwszym zwiastunie "Sing 2" 0

Nadchodzi nowy rozdział przebojowej animowanej serii Illumination z wielkimi marzeniami i spektakularnymi przebojami, w głównej roli wiecznie optymistyczny koala, Buster Moon i jego gwiazdorska obsada wykonawców przygotowują się do rozpoczęcia swojej najbardziej olśniewającej ekstrawagancji na scenie… Wszystko to zobaczycie w pierwszym zwiastunie Sing 2.

kadr z filmu "Sing 2"

Buster (McConaughey) przekształcił New Moon Theatre w lokalny hit, ale Buster ma na oku większą nagrodę: debiut nowego spektaklu w Crystal Tower Theatre w efektownym Redshore City. Ale bez żadnych powiązań on i jego obsada – udręczona matka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierz na biegunach Ash (Scarlett Johansson), szczery goryl Johnny (Taron Egerton), nieśmiała Meena (Tori Kelly) i oczywiście prowokator Gunter (Nick Kroll) – muszą wkraść się do słynnego na całym świecie Crystal Ent. – biura, prowadzone przez bezwzględnego potentata-wilka Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Crystala, Gunter spontanicznie wpada na skandaliczny pomysł, z którym Buster biegnie, obiecując, że w ich nowym programie zagra legenda lwiego rocka Clay Calloway (Bono). Problem w tym, że Buster nigdy nie spotkał Claya, artysty, który ponad dekadę temu oddalił się od świata po stracie żony. Co gorsza, Buster nie zdawał sobie sprawy, że pan Crystal jest egocentrycznym gangsterem, który wolałby zrzucić kogoś z dachu budynku, niż dać się okłamać.

Za reżyserię odpowiada Garth Jennings znany z takich filmów jak Autostopem przez galaktykę oraz Syn Rambow. Premiera zapowiedziana jest na 22 grudnia 2021 roku.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…