Michael Shanks zagra w Burn Notice 0

Gwiazda Stargates SG-1 zagra w serialu stacji USA Network.

Gwiazda ?Stargate SG-1?, Michale Shanks (w serialu grający dr Daniela Jacksona) zagra gościnnie w czteroodcinkowej historii w odnoszącym sukcesy w telewizji USA Network serialu „Burn Notice.

Michael ShanksMichael Shanks

Shanks zagra Victora, szpiega, który pracował przez jakiś czas dla organizacji spalonych agentów. Ze swoim doświadczeniem w różnych operacjach, gdzie widział i robił już wszystko, Victor jest równy pod względem wiedzy i zdolności Michaelowi (głównej postaci serialu granej przez Jeffreya Donavana). Ale podczas gdy Michael ma jakiś szacunek dla ludzkiego życia, Victor jest oportunistą, który bez skrupułów pozostawia na swojej drodze zniszczenia. Victor zachęca Michaela, by przyjął nowe życie, jako spalony szpieg.

Pierwszy raz zobaczymy Shanksa w szóstym odcinku serialu, zatytułowanym „Bad Blood”, który ma zostać emitowany 14 sierpnia.

W międzyczasie fani „Stargate” mogą zobaczyć Shanksa w nadchodzącym filmie – „Stargate Continum”, który ukaże się na DVD 29 lipca.

Serial „Burn Notice” powróci w czwartek, 10 lipca. Zobaczymy w nim między innymi: Jeffrey’a Donovana, Gabrielle Anwar, Bruce?a Campbella i Sharon Gless.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…