Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batmobile Michaela Keatona na zdjęciach z planu "Flasha" 0

The Flash z pewnością zajmuje czołówce miejsce na liście najbardziej wyczekiwanych komiksowych superprodukcji. Wszystko za sprawą pojawienia się na ekranie Michela Keatona w roli Mrocznego Rycerza.

Na pewno cierpliwość fanów jest wystawiona na próbę, którzy będą musieli czekać jeszcze wiele miesięcy zanim obejrzą film solowych przygodach Szkarłatnego Sprintera. W sieci pojawia się coraz więcej interesujących informacji z planu widowiska o Flashu. Najnowsze nie dotyczą tytułowego herosa, a Batmana. I to nie tego, który jest nam znany z uniwersum DC Extended. Mowa oczywiście o Mrocznym Rycerzu, w którego po wielu latach przerwy wcieli się jeszcze raz Michael Keaton.

W mediach społecznościowych pojawiło się sporo zdjęć z planu The Flash. Możemy na nich zobaczyć, między innymi kultowy pojazd Nietoperza znany, jako Batmobil. Dla wielu osób kochających filmy o Batmanie, to właśnie ten samochód jest najbardziej kultowy ze wszystkich. Oprócz tego możemy rzucić okiem także na Batjaskinię oraz Supergirl, w którą wciela się Sasha Calle.

Produkcja reżyserowana przez Andy'ego Muschiettiego będzie inspirowana komiksem "Flashpoint", który wprowadzi do kinowego świata DC tak zwane multiwersum. Stąd też możliwość ponownego zobaczenia na ekranie Michela Keatona w roli Mrocznego Rycerza. Szykuje się prawdziwa nostalgiczna podróż dla wszystkich fanów kultowych filmów Tima Burtona.

The Flash trafi do kin w 2022 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…