Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''G.I. Joe'' powraca do korzeni - Hasbro realizuje animowany serial 0

Choć większość z Was G.I. Joe z pewnością kojarzy głównie z kinowych filmów, to seria ta zapoczątkowana została kreskówką, która doczekała się dwóch sezonów i emitowana była w latach 1985-1986. Teraz po latach seria powrócić ma do swoich korzeni.

fragment plakatu promującego serial ''G.I. Joe''

Na targach w Brazylii, szef do spraw licencji Hasbro – Marcelo Masotti ujawnił, iż trwają już prace nad animowanym serialem, który pojawić ma się już w przyszłym roku. A rok później zadebiutuje jego kontynuacja.

O samej animacji nie wiele wiadomo. Nie znani są jej twórcy, ani miejsce premiery. Prace nad nią są już jednak zaawansowane na tyle, że Masotti na targach mógł zaprezentować fragment, w którym pojawili się Snake Eyes i Storm Shadow.

Serial w przeciwieństwie do oczekującego na swoją premierę filmu Snake Eyes. Geneza G.I. Joe ukazać ma nam o wiele więcej postaci, które związane są ze światem G.I. Joe.

G.I. Joe jest zakodowaną nazwą elitarnej jednostki uderzeniowej, której personel składa się z wytrawnych żołnierzy rozmaitych wojsk armii Stanów Zjednoczonych. Głównym celem tej militarnej formacji jest unicestwienie zamiarów potężnej organizacji terrorystycznej zwanej „Cobra”, zmierzającej do dominacji nad światem

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…