Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy w serialu "Obi-Wan Kenobi" pojawi się Leia? Wiele wskazuje na to, że tak! 0

Mamy bardzo interesujące doniesienia związane z serialem Obi-Wan Kenobi, który aktualnie jest chyba najbardziej wyczekiwaną produkcją osadzoną w uniwersum "Gwiezdne wojny". Na ekranie mają pojawić się Luke i Leia!

Ewan McGregor - "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów"

W sieci można znaleźć sporo plotek i spekulacji dotyczących serii Obi-Wan Kenobi, w której ponownie w roli tytułowej wystąpi Ewan McGregor. Jak się okazuje na ekranie nie zabranie miejsca dla księżniczki Lei, która jest absolutnie kultową postacią dla całego uniwersum "Gwiezdnych wojen". Od razu należy zaznaczyć, że w miniserialu powstającym dla Walta Disneya i platformy streamingowej Disney+, nie pojawi się dorosła wersja Lei.

Jakiś czas temu portal The Illuminerdi podał informację, że Disney przeprowadza casting na parę bliźniaków (dziewczynki oraz chłopca) w wieku 8-11 lat. Podobno producenci znaleźć już młodziutką aktorkę, która miałaby się wcielić właśnie w księżniczkę Leię. Wybór padł na Vivien Blair, która pojawiła się chociażby w hitach platformy Netflix, filmach Nie otwieraj oczu i Będziemy bohaterami.

Ciekawa jest także kolejna informacja związana z omawianą postacią. To właśnie młoda Leia ma być impulsem dla Obi-Wana Kenobiego do rozpoczęcia kolejnej wielkiej przygody w swoim życiu.

Vivien Lyra Blair – film '’Będziemy bohaterami'’

Na razie dokładna data premiery nie jest znana. Wiadomo tylko tyle, że Obi-Wan Kenobi ma zadebiutować na Disney+ w 2022 roku.

Źrodło: Cinelinx

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…