Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy zwiastun wyczekiwanego widowiska "Snake Eyes. Geneza G.I. Joe" 0

Spin-off serii "G.I. Joe" opowiadający o kultowej postaci-znanej jako Snake Eyes. W roli tytułowej zobaczymy Henry’ego Goldinga. Dzisiaj prezentujemy Wam finałowy zwiastun widowiska.

Henry Golding - "Snake Eyes. Geneza G.I. Joe"

Pomysł na filmy i seriale o elitarnej jednostce wojskowej G. I. Joe wywodzi się z popularności zabawek firmy Hasbro. W najnowszym filmie poznamy historię postaci, Snake Eyesa i tego w jaki sposób był szkolony na wojownika ninja. 

Film jest pełen spektakularnych scen akcji. W produkcji zobaczymy również: Andrew Koji jako Storm Shadow, Samarę Weaving jako Scarlett , Ursule Corbero jako Baronessę oraz Haruka Abe jako Akiko, Takehiro Hira jako Kenta i Iko Uwais jako Surowego Mistrza. To jest zupełnie nowa, odświeżona obsada serii G.I. Joe.

Scenariusz napisał Evan Spiliotopoulos. Za reżyserię odpowiada Robert Schwentke.

Wprowadzony do świata G.I. JOE w 1982 roku, niemy, zamaskowany komandos Snake Eyes od dawna jest zagadką, nawet dla jego najwierniejszych fanów. Jest znawcą broni, wiadomo, że posiada czarne pasy w 12 różnych stylach walki, a jego umiejętności posługiwania się bronią są efektem czasu spędzonego z nieprzeniknionym klanem Arashikage. Od 40 lat, wojownik ninja, Snake Eyes jest popularną postacią w jednej z najlepszych serii zabawek akcji firmy Hasbro wszech czasów. Jego prawdziwa historia była tajemnicą aż do teraz.

Premiera 23 lipca 2021 roku.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…