Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Liczne rewolucje w 3. sezonie serialu ''Sex Education'' - zobaczcie ciekawą zapowiedź 0

Na bohaterów powracającyh do Liceum Moordale czeka naprawdę wiele zmian. Będzie nowa dyrektorka, nowe mundurki, a to tylko część nadchodzącej rewolucji. Zobaczcie jak bohaterowie serialu namawiają do wybrania ich szkoły w opublikowanym wideo promującym hit Netflixa.

na zdjęciu Asa Butterfield, serial ''Sex Education''

Trzeci sezon serialu Sex Education składa się z ośmiu odcinków. Będzie nowy rok szkolny, w którym to Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Nowa dyrektorką szkoły zostanie Hope, która spróbuje przywrócić liceum do rangi filaru doskonałości.

Sex Education to serial, który zyskał uznanie zarówno widzów, jak i krytyków. Jest powodem wielu dyskusji, bowiem podejmuje trudne tematy tj. seksualność, związki i odkrywanie własnej tożsamości, a wszystko to ukazane w świeży sposób za pomocą skomplikowanych i wielowymiarowych postaci, które publiczność pokochała.

Bohaterem serialu jest nieśmiały licealista, Otis Milburn, którego matka, Jean, jest seksuolożką. W sezonie pierwszym Otis wraz z koleżanką, Maeve Wiley, zakładają w szkole poradnię seksuologiczną, aby zrobić dobry użytek z wiedzy teoretycznej Otisa. W drugim sezonie serialu późno dojrzewający Otis musi nauczyć się kontrolować swoje nowo odkryte potrzeby seksualne, aby zbudować związek ze swoją dziewczyną, Olą. Jednocześnie czeka go praca nad nadszarpniętą relacją z Maeve. Tymczasem wśród uczniów ich szkoły rozprzestrzenia się chlamydioza, co podkreśla potrzebę edukacji seksualnej wśród młodzieży. W mieście i w szkole pojawiają się także nowe osoby, które zmienią nieco panujące dotychczas porządki.

Premiera nowych epizodów już 17 września 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…