Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Ostatni pojedynek" - pierwszy zwiastun historycznego widowiska Ridleya Scotta 1

Twentieth Century Studios oraz filmowy wizjoner Ridley Scott przedstawiają Ostatni pojedynek, wciągającą opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym, a spory rozstrzyga się w pojedynkach na śmierć i życie.

fragment plakatu

W tej historycznej epopei opartej na prawdziwych wydarzeniach opisanych w "Ostatnim pojedynku" Erica Jagera, zobaczymy zdobywcę Oscara Matta Damona oraz dwukrotnie nominowanego do tej nagrody Adama Drivera. W filmie wystąpi również zdobywca Oscara Ben Affleck oraz zdobywczyni nagrody Emmy Jodie Comer. Obraz wyreżyserowany przez czterokrotnie nominowanego do Oscara Ridleya Scotta powstał na podstawie scenariusza autorstwa Bena Afflecka, Matta Damona i nominowanej do Oscara Nicole Holofcener.

Producentami Ostatniego pojedynku są: Scott, Kevin Walsh, Jennifer Fox oraz Holofcener, a producentami wykonawczymi Damon, Affleck, Madison Ainley, Drew Vinton i Kevin Halloran.

Ostatni pojedynek w kinach od 15 października 2021 roku.

Źrodło: 20th Century Studios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Olaf89

"w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym"
Dowiemy się zatem o jakichś rewolucyjnych ustaleniach dotyczących tego okresu, całkowicie wywracających dotychczasową wiedzę historyczną.

Bercik022 Olaf89

@Olaf89 to opis dystrybutora chyba, na szczęscie nie reżysera :p ale kuje trochę przyznam

Bercik022

Robi duże wrażenie, pozycja obowiązkowa.

Proszę czekać…