Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kto kłamie? Zagadkę tę spróbuje rozwiązać Peacock w swoim nowym serialu dla młodzieży ''One of Us Is Lying'' 0

Peacock prezentuje pierwszą zapowiedź swojego nowego dramatu kryminalnego One of Us Is Lying. Produkcja ta opiera się na debiutanckiej i popularniej książce Karen M. McManus o tym samym tytule.

na zdjęciu Jessica McLeod, film ''Przeklęte dziecko''

Poznamy piątkę licealistów. Wszyscy oni trafiają do aresztu. Wychodzi z niego jednak tylko czwórka. Jeden z nich nie żyje. Kto zawinił? Każdy z pozostałych przy życiu jest podejrzanym i każdy ma coś do ukrycia. Czy uda się znaleźć mordercę?

Za serial odpowiada Dario Madrona, który jest showrunnerem i producentem wykonawczym. Funkcję tą pełni także Erica Saleh, która napisała również scenariusz odcinka pilotażowego. Za reżyserię pilota odpowiada z kolei reżyserka i aktorka Jennifer Morrison.

W obsadzie One of Us Is Lying znajdują się Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Jessica McLeod, Barrett Carnahan, Melissa Collazo oraz Mark McKenna.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Zachęciła Was do zapoznania się z tą produkcją?

Peacock nie ustanowił jeszcze daty premiery tej produkcji. Ma ona zadebiutować już wkrótce, a więc z pewnością doczekamy się jej jeszcze w tym roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…