Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Sprawa idealna'' dostaje odnowienie na 6. sezon 0

Prawniczy dramat Sprawa idealna dalej jest na szczycie. Zaledwie miesiąc po premierze piątego sezonu, Paramount + w trakcie jeszcze jego trwania ogłosił, iż produkcja dostała zielone światło na dalszą kontynuację.

na zdjęciu Christine Baranski, serial ''Sprawa idealna''

Seria ta z powodzeniem goni swój serial matkę – Żona idealna, którego jest spin-offem. Produkcja ta doczekała się bowiem siedmiu sezonów i również była jednym z wielkich hitów.

Prowokacyjny mądry i pozbawiony ograniczeń świat 'Sprawy idealnej' pozostaje wciąż aktualny i nadal przyciąga nowych odbiorców. To jeden z najlepszych przejęć Paramount+.

powiedziała Nicole Clemens, prezes Paramount+

O czym opowiada Sprawa idealna?

Diane Lockhart (Christine Baranski) jest wziętą prawniczką, która pracuje w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Kobieta bierze w pracy pod swoje skrzydła chrześnicę Maię Rindell (Rose Leslie). Kiedy firma inwestycyjna ojca dziewczyny bankrutuje i wiele wpływowych osób – w tym Diane, traci oszczędności swojego życia – wybucha wielki skandal. W konsekwencji obydwie kobiety zostają zmuszone do odejścia z kancelarii. Maia i jej mentorka znajdują miejsce dla siebie w firmie prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.

W piątym sezonie będziemy świadkami rozterek Diane na temat tego, czy właściwe jest prowadzenie afroamerykańskiej kancelarii pod odejściu z niej czołowych prawników. Poznamy także ciekawego mężczyznę, który prowadzi prowizoryczyną salę sądową na tyłach swojego sklepu.

Sprawa idealna w Polsce dostępna jest na HBO GO, gdzie trwa obecnie premiera 5. sezonu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…