Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sporo nowych nazwisk w obsadzie kolejnego horroru reżysera "Midsommar. W biały dzień" oraz "Dziedzictwo. Hereditary" 0

Jeden z najciekawszych współczesnych reżyserów Ari Aster oraz wytwórnia A24 szykują razem kolejny horror. Dzisiaj poznaliśmy szereg nazwisk, które dołączyły do obsady wyczekiwanego filmu.

Joaquin Phoenix i Parker Posey - "Nieracjonalny mężczyzna"

Produkcja grozy, nad którą pieczę sprawuje człowiek odpowiadający za takie świetne horrory, jak Midsommar. W biały dzień oraz Dziedzictwo. Hereditary, nosi tytuł "Disappointment Blvd.". Największą gwiazdą filmu będzie laureat Oscara, Joaquin Phoenix. Wreszcie poznaliśmy nazwiska kolejnych aktorów i aktorek, którzy do niego dołączą.

Wśród nowych członków obsady "Disappointment Blvd." jest Parker Posey, z którą Joaquin Phoenix miał okazję pracować przy okazji komedii wyreżyserowanej przez Woody'ego Allena, Nieracjonalny mężczyzna. Oprócz niej na ekranie pojawią się także Stephen McKinley Henderson, Denis Ménochet, Hayley Squires, Michael Gandolfini, Zoe Lister-Jones, Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan oraz Kylie Rogers.

Jeśli chodzi o sam film, to na razie mamy szczątkowy opis. "Disappointment Blvd." ma być intymnym, trwającym dziesięciolecia portretem przedsiębiorcy, który odniósł jeden z największych sukcesów wszech czasów.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku mówiło się, iż kolejnym filmem Ariego Astera będzie komedia grozy. Wygląda jednak na to, że "Disappointment Blvd." nie jest tym projektem i komedię od twórcy Midsommar. W biały dzień przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Wytwórnia A24 wyprodukuje i sfinansuje projekt Astera.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…