Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Albo się szczepicie, albo to koniec serialu "Gaslit" - Sean Penn stawia ultimatum 0

Sean Penn oznajmił producentom serialu "Gaslit", że nie powróci do pracy na planie zdjęciowym produkcji, jeśli cała ekipa nie zaszczepi się przeciwko COVID-19.

Sean Penn - "Gunman: Odkupienie"

Sean Penn gra rolę prokuratora generalnego Johna Mitchella w dramacie politycznym, będącym współczesnym spojrzeniem na aferę Watergate. W serialu występuje także Julia Roberts, która gra żonę Johna, Martę. Premiera serialu "Gaslit" planowana jest na końcówkę tego roku. Nie wiadomo, jednak czy do tego dojdzie.

60-letni gwiazdor nie był usatysfakcjonowany wymogami bezpieczeństwa związanymi ze szczepieniami, które zostały nałożone przez NBCUniversal, studio stojące za realizacją produkcji. W tym tygodniu wprowadzono obowiązkowe szczepienia w tak zwanej "Strefie A", do której należy obsada aktorska oraz osoby pracujące w jej pobliżu. To i tak nie pasuje Pennowi, którzy żąda, aby zaszczepione zostały również osoby będące poza wspomnianą strefą.

Sean Penn zakwestionował protokoły bezpieczeństwa nałożone przez NBCUniversal, mówiąc producentom, że nie wróci do pracy, dopóki każdy członek zespołu produkcyjnego nie zostanie zaszczepiony. Co więcej aktor zaoferował przeprowadzenie bezpłatnych szczepień za pośrednictwem swojej organizacji CORE (Community Organized Relief Effort).

Źrodło: CNN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…