Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Antonio Banderas i Penélope Cruz w teaserze komedii ''Official Competition'' 0

Studio Mediapro opublikowało pierwszą zapowiedź hiszpańskiej komedii Official Competition, w której występują laureatka Oscara Penélope Cruz i nominowany do Oscara za rolę w filmie Ból i blaskAntonio Banderas.

na zdjęciu Penélope Cruz, film ''Ból i blask''

Komedia opowie o próbie nakręcenia najlepszego filmu. Pewien biznesmen miliarder pragnie stworzyć filmowe arcydzieło, które nada mu prestiżu społecznego. W tym celu zatrudnia wielką, ale i ekscentryczną reżyserkę Lolę Cuevas (Penélope Cruz) oraz dwóch znanych aktorów – hollywoodzką gwiazdę filmową Félixa Rivero (Antonio Banderas) i aktora teatralnego Ivána Torresa (Oscar Martinez). Problem w tym, iż panowie szczerze się nienawidzą. Lola, aby z powodzeniem nakręcić film wymyśla dla nich coraz bardziej nieziemskie ćwiczenia. To powoduje, iż Felix i Ivan nie tylko muszą zmierzyć się z swoją własną legendą, ale z brakiem akceptacji siebie nawzajem.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Pilar Castro i Irene Escolar. Za reżyserię filmu odpowiadają argentyńscy filmowcy Mariano Cohn i Gastón Duprat. Pracowali oni na scenariuszu autorstwa własnego oraz Andrésa Duprata.

Premiera filmu nie została jeszcze ustalona. Prawdopodobnie zadebiutuje on na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…