Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy nowy plakat "Mandaloriana" zdradza ważny aspekt związany z przyszłością Grogu? 0

W sieci pojawił nowy licencjonowany plakat promujący serial Mandalorian. Możliwe, że zradza on niezwykle ważną rzecz w kontekście przyszłości Grogu.

"Mandalorian"

Plakat stworzony przez Russella Walksa i został zatytułowany "Size Matters Not”. Możemy na nim ujrzeć Grogu – wciąż przez wielu znanego jako Baby Yoda – oraz lewitujące kawałki niezmontowanego jeszcze miecza świetlnego. Dodatkowo jeden z głównych bohaterów serialu "Mandalorian" przebywa w towarzystwie Luke’a Skywalkera, który – prawdopodobnie – dzierży żółty kryształ Kyber, który posiada w sobie Moc oraz służy rycerzom Jedi oraz Sithom, jako źródło zasilające miecz świetlny.

Czyżbyśmy w 3. sezonie disneyowskiej produkcji mieli otrzymać sceny, w których Grogu będzie odbywał treningi Jedi? Jeśli tak, wówczas powinniśmy spodziewać się obecności komputerowo odmłodzonego Marka Hamilla w roli Luke’a Skywalkera.

Poniżej możecie rzucić okiem na wspomniany plakat:

Na razie nie jest znana data premiery 3. sezonu. Możemy jednak bezpiecznie założyć, że produkcja pojawi się w ofercie Disney+ już w 2022 roku. W sieci pojawiły się informacje, jakoby w tym tygodniu rozpoczęły się już prace na planie popularnego serialu.

Źrodło: CBR.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Skąd wiadomo, że to oficjalne? Profil osoby wystawiającej plakat nie za bardzo wygląda na wiarygodny.
Edit:
Tak jak myślałem, że nie ma potwierdzenia, że jest to oficjalne. Tylko strona CBR.com o tym pisze, gdyby była to prawda na pewno oni nie byli by pierwsi.

Bercik022 Movieman

@Movieman ale dalej co to ma do tego, że to oficjalny plakat do Mandalorianina? Przecież to plakat na nabytej licencji. Duzo firm tak robi by sprzedać więcej swoich produktów. Ile było zabawek niby na licencji MCU postaci, które nawet się nie pojawiły w filmie. Minęło kilka dni a dalej większe portale nie piszą nic o tym plakacie, tylko dwa zagraniczne opierają się na źródle z CBR.com, zródle z jakiegoś Twitter osoby która ma ledwo ponad 200 obserwujących

Proszę czekać…