Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Paranormal Activity 7" jest już ukończone, premiera w tym roku w streamingu 0

Jason Blum aktualnie promuję film Noc oczyszczenia: żegnaj Ameryko, jednak nie zapomina o przyszłości i przedstawia nowe informacje odnośnie kolejnego głośnego projektu wytwórni. Mowa o jeszcze jednej odsłonie franczyzy "Paranormal Activity".

Carlos Pratts - "Paranormal Activity: Naznaczeni"

Producent miał okazję rozmawiać z dziennikarzem magazynu Collider. W trakcie rozmowy zdradził, co nieco na temat Paranormal Activity 7.

Film jest ukończony, tak, dokonaliśmy tego. Paramount chciał kontynuować "Paranormal Activity", ja prawdopodobnie bym to zostawił w spokoju. Więc chcieli to kontynuować, ale pomyślałem, że jeśli zamierzamy to zrobić, to musimy coś zmienić, nie było możliwości podążania drogą, na której byliśmy. Zaangażowałem wielu kreatywnych ludzi, aby pomyśleli nad czymś nowym. Wiele osób, które mają zamiar zobaczyć nową część "Paranormal Activity" było malutkimi dzieciakami, więc oni nie wiedzą nic na temat starszych filmów. Stwierdziłem, że jeśli mamy to znowu zrobić, to zróbmy to lepiej, a nie próbujmy kontynuować i rozszerzać tego, co stworzyliśmy przez te lata.

powiedział Blum

Co ciekawe film może zadebiutować dużo wcześniej niż pierwotnie planowano. Paranormal Activity 7 miało trafić do kin na początku 2022 roku, jednak są szanse na to, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zamiast premiery kinowej, horror trafi do oferty platformy streamingowej Paramount+.

Fabuła nowego filmu jest w tej chwili trzymana w tajemnicy. Scenariusz został napisany przez Christophera Landona, dla którego był to już piąty skrypt napisany z myślą o franczyzie.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…