Will Smith z Oscarem? Jest zwiastun filmu "King Richard" 0

Oparty na prawdziwej historii, która inspiruje cały świat, film Warner Bros. Pictures King Richard przedstawia podróż Richarda Williamsa, niezłomnego ojca, który odegrał kluczową rolę w wychowaniu dwóch niezwykle utalentowanych sportowców wszechczasów, którzy na zawsze zmienią tenisa ziemnego. W tytułowej roli występuje Will Smith. Zobaczcie zwiastun.

kadr z filmu "King Richard"

Kierując się jasną wizją ich przyszłości i stosując niekonwencjonalne metody, Richard ma plan, który przeniesie Venus i Serenę Williams z ulic Compton w Kalifornii na światową scenę jako legendarne ikony. Ten głęboko poruszający film pokazuje siłę rodziny, wytrwałości i niezachwianej wiary w możliwość osiągnięcia niemożliwego i wywarcia wpływu na świat.

W pozostałych rolach występują Aunjanue Ellis!, która gra mamę dziewczynek, Saniyaa Sidney wciela się w postać Venus Williams, Demi Singleton jako Serena Williams, Tony Goldwyn jako trener Paul Cohen i Jon Bernthal jako trener Rick Macci. W obsadzie znaleźli się również Andy Bean, Kevin Dunn i Craig Tate.

Za reżyserię odpowiada Reinaldo Marcus Green, który stworzył ten film na podstawie scenariusza Zacha Baylina. Isha Price, Serena Williams, Venus Williams, James Lassiter, Jada Pinkett Smith, Adam Merims, Lynn Harris, Allan Mandelbaum, Jon Mone i Peter Dodd pełnili funkcję producentów wykonawczych.

Film King Richard będzie wyświetlany w kinach na całym świecie od 18 listopada 2021 roku.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…