Powiększa się obsada dwóch seriali 0

Aktorzy dołączają do Virtuality Petera Berga i Inseparable

Malik Yoba i Warren Kole dołączli do pilota serialu stacji Fox, Inseparable, a Erik Jensen, Jose Pablo Cantillo i Clea DuVall dołączyli do pilota seriali Virtuality.

Inseparable studia ABC Studios i scenarzysty, producenta wykonawczego Shauna Cassidy, jest współczesną opowieścią o Jekyllu i Hydzie.

Malik YobaMalik Yoba

Częściowo sparaliżowany sądowy psychiatra (Owen) cierpi na rozdwojenie osobowości. Jego alter ego jest charyzmatycznym kryminalistą. Halfer (Battlestar Galactica) zagra Mason Wicks, psychiatrę, która ocenia podejrzanych dla departamentu policji.

Yoba zagra detektywa, który pracuje z Lambreaux i jest nieświadomy jego podwójnego życia. Kole zagra młodego detektywa, chcąca awansować.

Virtuality rozgrywa się na pierwszym statku kosmicznym Ziemi, który jset wyposażony w zaawansowane moduły wirtualnej rzeczywistości. Wyruszają w podróż, by zbadać odległy system słoneczny.

Clea DuvallClea Duvall

Coster-Waldau zagra dowódcę misji. Jensen zagra jego nawigatora. Cantillo zagra matematyka. DuVall zagra drugiego pilota i mechanika.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…