Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Gwiazda ''Doom Patrol'' Matt Bomer otrzymuje angaż w serialu Netflixa ''Echoes'' 0

Powiększa się obsada psychologicznego thrillera 'Echoes', który powstaje dla Netflixa. Za serial odpowie twórca Trzynastu powodówBrian Yorkey. Do listy płac dołączył właśnie laureat Złotego Globu za film Odruch sercaMatt Bomer.

na zdjęciu Matt Bomer, serial ''Doom Patrol''

Echoes ma być thrillerem z motywem niebezpiecznej tajemnicy. Główne bohaterki to identyczne bliźniaczki – Leni i Gina, które od dzieciństwa dzielą bardzo niebezpieczny sekret. Potajemnie zamieniały się życiami i teraz już jako dorosłe kobiety prowadzą podwójne życia. Dzielą dwa domy, dwóch mężów i dziecko. Jedna z nich jest zadowoloną z życia gospodynią mieszkającą na farmie koni, a druga to buntowniczka, która wyjechała do Los Angeles, gdzie pisze mroczne opowieści. Cały ten ich perfekcyjnie poukładany świat pogrąża się jednak w wielkim chaosie, gdy jedna z sióstr nagle ginie.

W siostry bliźniaczki wcieli się Michelle Monaghan. Bomer zagra męża jednej z nich – Leni. Jego postać nazywa się Jack Beck. Opisywany jest jako typowy chłopiec z sąsiedztwa, który wyrósł na mężczyznę idealnego. To uduchowiony, kochający mąż i ojciec i cenny członek społeczności, który prowadzi odnoszącą sukcesy praktykę weterynaryjną i farmę koni będącą w jego rodzinie od pokoleń. Gdy jego żona ginie w tajemniczych okolicznościach to właśnie on ma najwięcej do stracenia, gdy sekret żony wyjdzie na jaw.

Za serial odpowiadają Yorkey, Quinton Peeples oraz Vanessa Gazy. Echoes to pierwsza produkcja, która powstaje w ramach niedawno zawartej wieloletniej umowy pomiędzy Brianem Yorkey’em a Netflixem.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…