Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun i kolekcja plakatów promujących film "Dom Gucci" Ridleya Scotta 2

Rok 2021 będzie dla fanów kina Ridleya Scotta naprawdę wyjątkowy. W ciągu kilku tygodni premierę będą miały dwie produkcję wybitnego reżysera. Dzisiaj mamy dla Was zwiastun oraz galerię z plakatami do filmu Dom Gucci.

fragment plakatu filmu "Dom Gucci"

Dom Gucci inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

W obsadzie aktorskiej absolutna czołówka hollywoodzkich gwiazd: Lady Gaga, Jared Leto, Adam Driver, Jeremy Irons oraz Al Pacino. Scenariusz do filmu wyreżyserowanego przez Ridleya Scotta napisał Roberto Bentivegna.

Dom Gucci w kinach od 24 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Chemas

Już czekam na ten film. Lubię scenariusze oparte na prawdziwych historiach, a jeszcze do tego dom mody Gucci ! No i bardzo dobry dobór obsady. Muszę obejrzeć.

Redox

Super zapowiedź. Podoba mi się ten dynamiczny montaż i wybór piosenki. Gdybym nie wiedział kto jest reżyserem, to po stylistyce zwiastuna postawiłbym na Scorsese.

IMO jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku.

Proszę czekać…