Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

J.K. Simmons może powrócić jako komisarz Jim Gordon w filmie "Batgirl" 0

Jeśli wydawało się nam, że J.K. Simmons pożegnał się z rolą komisarza Jima Gordona filmem Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, to prawdopodobnie jesteśmy w błędzie. Aktor może dołączyć do innego filmu osadzonego w uniwersum DCEU.

J.K. Simmons - "Liga Sprawiedliwości"

Jak donosi The Hollywood Reporter, laureat Oscara J.K. Simmons prowadzi obecnie rozmowy negocjacyjne z wytwórnią w sprawie dołączenia do obsady nadchodzącego filmu HBO Max o Batgirl. Aktor miałby powtórzyć rolę legendarnego stróża prawa z Gotham City.

J.K. Simmons w DC Extended Universe zadebiutował w pierwszej wersji filmu Liga Sprawiedliwości. Jego rola nie była zbyt duża i została nieco rozbudowana w wersji reżyserskiej Zacka Snydera. Mimo wszystko fani Simmonsa oraz komisarza Jima Gordona mogli czuć lekki niedosyt. Teraz jest szansa na naprawienie tego błędu i dania szansy temu znakomitemu aktorowi możliwości pełnego wcielenia się w rolę.

Niedawno ogłoszona została informacja, że gwiazdą filmu Batgirl będzie Leslie Grace, która wcieli się w Barbarę Gordon. Nad projektem reżyserską pieczą mają sprawować ludzie odpowiedzialni za film Bad Boys For Life, czyli Adil El Arbi i Bilall Fallah. Scenarzystką jest Christina Hodson, która napisała Bumblebee, a także pracowała przy Ptakach nocy i The Flash. Spekuluje się, że przeciwniczką tytułowej superbohaterki ma być Firefly.

Batgirl ma zadebiutować w ofercie HBO Max w 2023 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…