Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ślepiec nie bierze jeńców w zwiastunie "Nie oddychaj 2" 1

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało nowy, niezwykle brutalny zwiastun horroru Nie oddychaj 2. Zapowiedź została oznaczona kolorem czerwonym i charakteryzuje się epatowaniem przemocy, makabrycznymi obrazkami oraz wulgarnym językiem.

Stephen Lang - "Nie oddychaj 2"

Thriller Nie oddychaj z 2016 roku w reżyserii Fede Alvareza okazał się wielkim hitem kinowym, zarobił ponad 157 milionów dolarów. Film opowiada historię grupy nastolatków przekonanych o tym, że włamanie do domu niewidomego weterana wojennego Normana Nordstroma (w tej roli doskonały Stephen Lang) będzie bardzo prostym zadaniem. Okazuje się, że mężczyzna jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż się wydawało.

Norman ma niebywale silną wolę przetrwania, a gdy jego bezpieczeństwo staje się zagrożone ujawnia najgorszą część swojej osobowości. Gdy intruzi po raz kolejny zakłócają jego spokój jest jeszcze groźniejszy, niż dotychczas.

W tym roku do kin trafi kontynuacja oryginalnej produkcji, którą wyreżyserował Rodo Sayagues, współautor scenariusza do pierwszej części. Możemy spodziewać się równie mrożącego krew w żyłach thrillera. Zobaczcie najnowszy zwiastun Nie oddychaj 2 udostępniony przez Sony Pictures Entertainment.

Premiera horroru Nie oddychaj 2 została zaplanowana na 13 sierpnia 2021 roku.

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JustynaMacugowska

Nieźle się zapowiada

Proszę czekać…