John Madden i naziści 0

Reżyser negocjuje stworzenie thrillera o polowaniu na nazistów

John Madden (Zakochany Szekspir) negocjuje reżyserie thrillera o polowaniu na nazistów pod tytułem The Debt dla studia Miramax.

Matthew Vaughn napisał scenariusz z Jane Goldman (Stardust). Vaughn będzie produkować filmy z Krisem Thykierem. Jest to remake izraelskiego filmu pod tytułem Ha Hov w reżyserii Assafa Bernsteina.

Assaf Bernstein po lewejAssaf Bernstein po lewej

Film rozgrywa się 1965 roku i 35 lat później. Jest to opowieść o trójce agentów Mossadu. W 1965 roku Rachel i dwójka innych agentów pojmała Chirurga z Treblinki’, zbrodniarza wojennego. Niebawem świat obiegła wiadomość, że nazistowski kat popełnił samobójstwo. Właśnie szykowano jego transport do Izraela.

35 lat później w lokalnej gazecie ukazuje się informacja, że niesławny Chirurg wciąż żyje i chce oddać się w ręce władz Izraela. Trójka agentów chce temu zapobiedz, poniewaz 35 lat wcześniej, przez błąd Rachel, Chirug zbiegł, a oni nie przyznali się do tego, tylko wymyślili historię o samobójstwie. Pojawienie się Niemca grozi końcem ich karier. Kobieta otrzymuje misję zgładzenia zbrodniarza wojennego. Jest tylko jeden problem, 60-letnia kobieta jest teraz szanowaną i czytaną pisarską i od dawna nie zajmowała się zabijaniem zbrodniarzy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…