Mark Millar robi lifting Supermanowi 0

Mark Millar chce napisać scenariusz nowej wersji przygód Supermana!

W październiku 2007 Mark Millar, autor komiksu „Wanted”, którego ekranizacja odnosi właśnie sukcesy w kinach, powiedział, że chce napisać dla Warner Bros. Pictures swoją wizję „Supermana”. Kilka dni temu temat ten wrócił i autor zaczyna działać.

Od zawsze marzeniem Millara, było zrobić film o Supermanie. A teraz sytuacja nawet wymaga odświeżenia marki superbohatera, po tym jak ostatni film stracił 200 milionów dolarów. Postać Supermana wymaga nowego podejścia, stworzenia na nowo, wzmocnienia marki. I ta nowa wersja ma szansę pojawić się w 2011 roku. Autor ma już na oku producenta oraz reżysera, jednak oficjalnie nie chce wyjawiać personaliów, okładając ten moment na czas Świąt Bożego Narodzenia. Wiadomo, że reżyserem zostanie bardzo znany Amerykański reżyser kina akcji, który usłyszawszy o wielkiej miłości Millara do Supermana, zaprosił go do współpracy z nim i jego producentem, by napisać nową historię.

Superman Red SonSuperman Red Son

W 2003 roku Millar napisał komiks „Superman: Red Son”. Jak sam tytuł wskazuje, postać supebrohatera przygarnęli Rosjanie , po tym jak statek Supermana ląduje na stepach Ukrainy a chłopiec trafia do pobliskiego kołchozu. Gdy nastaje Zimna Wojna, i rozpoczyna wyścig zbrojeń, Rosjanie mają Supermana po swojej stronie. W związku z czym, USA wykorzystuje swój największy umysł narodowy – Lexa Luthora, by rozpoczął prace nad bronią, która pomoże wyrównać siły supermocarstw.

W marcu Bryan Singer powiedział, że nadal pracują nad sequelem, a w kwietniu Thomas Tull z Legendary Pictures opisał ów sequel mówiąc, że ujrzymy w nim Supermana jako groźnego boga.

Musimy poczekać co z tego wszystkiego wyniknie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…