Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Halloween zabija" z równoczesną premierą w kinach i streamingu 1

Halloween zabija, czyli jedna z najważniejszych premier grozy tego roku zadebiutuje tego samego dnia nie tylko na ekranach kin, ale również w ofercie platformy streamingowej Peacock.

fragment plakatu "Halloween zabija"

Jamie Lee Curtis po raz kolejny powróci w roli Laurie Strode. 15 października premierę będzie miała kontynuacja jednej z najbardziej znanych franczyz w historii kina – Halloween zabija. Jak się okazuje wytwórnia Universal Pictures zdecydowała się na dystrybucję hybrydową. Widowisko grozy będzie można obejrzeć w dniu premiery nie tylko na ekranach kin, ale również w serwisie Peacock.

Film będzie dostępny za darmo dla użytkowników Peacock Premium. Usługa została uruchomiona w 2020 roku i opłata za nią wynosi 4,99$ (wersja z reklamami) lub 9,99$ (wersja bez reklam).

Tym ruchem Universal Pictures chce rozwijać platformę Peacock. Nie jest to pierwsza taka decyzja w historii włodarzy. Podobna sytuacja miała miejsce z filmem animowanym Rodzinka rządzi, który prawdopodobnie poradził sobie bardzo dobrze na obu frontach. W kinach na świecie produkcja zgarnęła 105 mln dolarów, co w erze pandemii koronawirusa było odebrane całkiem pozytywnie. Niestety Universal nie podał liczb dotyczących platformy Peacock.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć Halloween zabija w kinach od 22 października.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…