Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do nowego filmu o Predatorze dobiegły końca 0

Zakończyły się prace na planie zdjęciowym widowiska Predator 5 o czym poinformowali twórcy produkcji, która powstaje dla wytwórni Walta Disneya.

"Predator" (2018)

Walt Disney i Predator? Jeszcze kilka lat temu można by pomyśleć, że ktoś sobie żartuje, jednak w momencie przejęcia przez Disneya wytwórni Foxa w ich ręce wpadły również prawa do kultowej franczyzy. Zdecydowano się na zrealizowanie kolejnej odsłony cyklu, która nosi tytuł Skull.

W Calgary zakończyły się właśnie zdjęcia do Skull. Informacja została potwierdzona przez twórców filmu. Na Instagramie pojawił się post operatora Jeffa Cuttera, który podziękował ekipie i reżyserowi Danowi Trachtenbergowi za danie mu szansy i możliwość odbycia tej niezwykłej podróży.

Dan Trachtenberg podobnie, jak kolega z planu również wrzucił na Instagramie odpowiedni post, w którym informuje o zakończeniu prac na planie.

Scenariusz do filmu napisał Patrick Aison. Warto również odnotować, że oficjalnie potwierdzono, iż to Amber Midthunder zagra główną rolę w widowisku.

Premiera filmu będzie miała miejsce prawdopodobnie w 2022 roku. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać oficjalnych materiałów promocyjnych.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…