Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tyler Posey chce kontynuacji serialu ''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak'' 1

Tyler Posey aktor znany szerszej publiczności jako Scott McCall z serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, iż pomimo zaszufladkowania bardzo chciałby wrócić do roli.

na zdjęciu Tyler Posey, serial ''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak''

Według aktora 4 lata od finału serialu to czas idealny na ponowne uruchomienie serii. Posey rozumie, że szósta seria dała fanom definitywne zakończenie, jednak wie też, iż Ci którym serial się naprawdę podobał będą chcieli (i chcą) więcej.

Potencjalna siódma seria według Posey’a mogłaby pokazać dalsze życie głównych postaci, którzy już teraz są starsi, mądrzejsi i wyszli poza szkołę średnią.

Dla Posey’a, który głównie utożsamiany jest z postacią Scotta, to zaszufladkowanie nie robi najmniejszego problemu. Aktor jest bardzo dumny z postaci, w którą się wcielił i pragnąłby móc ponownie stać się tym bohaterem.

Myślicie, że kontynuacja serialu ma sens?

Scott McCall jest typowym nastolatkiem. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę – Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…