Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy film Davida O. Russella z Christianem Bale'em w 2022 roku 0

Na ten moment nie wiemy w zasadzie nic o nowym filmowym projekcie reżysera Davida O. Russella. Jednak jedną z rzeczy, którą wiemy na pewno jest data premiery produkcji, która będzie miała w swojej obsadzie kilka hollywoodzkich gwiazd.

Christian Bale - "American Hustle"

David O. Russell, który nie tylko wyreżyserował, ale również napisał scenariusz swojego nowego filmu, zakończył zdjęcia w marcu. Mimo wszystko projekt owiany jest wielką tajemnicą. Jeśli spojrzymy na ludzi, którzy są w niego zaangażowani, to można jednak spodziewać się jakościowo rzeczy naprawdę dobrej. Autorem zdjęć jest jeden z operatorskich gigantów, czyli Emmanuel Lubezki, z kolei muzykę stworzyła nagrodzona Oscarem za Jokera, Hildur Guðnadóttir.

Zachwycają również nazwiska w obsadzie aktorskiej filmu. Główna rola przypadła Christianowi Bale'owi, który miał już okazję pracować z Russellem przy okazji oscarowego American Hustle. Poza tym na ekranie pojawią się Margot Robbie, Anya Taylor-Joy, Michael Shannon, John David Washington, Chris Rock, Zoe Saldana, Mike Myers, Timothy Olyphant, Andrea Riseborough, Matthias Schoenaerts, Alessandro Nivola, Leland Orser, były zawodowy hokeista Sean Avery oraz wielka gwiazda muzyki pop – Taylor Swift.

Premiera filmu będzie miała miejsce 4 listopada 2022 roku.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…