Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Drużyna Peacemakera na pierwszym zdjęciu z serialu Jamesa Gunna 0

W przyszłym roku John Cena będzie miał okazję ponownie zaprezentować się widzom, jako Christopher Smith w serialu Peacemaker, za który odpowiada James Gunn, reżyser widowiska kinowego Legion Samobójców: The Suicide Squad. Dzisiaj mamy dla Was pierwszy fotos promujący wyczekiwaną produkcję.

John Cena - "Legion Samobójców: The Suicide Squad"

Na łamach Entertainment Weekly opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcie z serialu Peacemaker, który będzie spin-offem filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad i jak sam tytuł wskazuje opowie nam historię bohatera, w którego wciela się John Cena.

Kiedy byłem dzieckiem, uwielbiałem Kapitan Ameryka, film telewizyjny z lat 70. Pomyślałem, że zrobienie naprawdę popieprzonej wersji z Peacemakerem byłoby zabawne. To najbardziej niesamowita produkcja telewizyjna, jaką ludzie będą mieli okazję zobaczyć. Chciałbym zrobić 2. sezon, muszą mi tylko powiedzieć, że też tego chcą.

wyjawił James Gunn

UWAGA SPOILERY DOTYCZĄCE FILMU Legion Samobójców: The Suicide Squad

Po zabiciu Ricka Flaga na rozkaz Amandy Waller, Peacemaker został zastrzelony przez Bloodsport. W scenie po napisach okazało się, że Christopher Smith nadal żyje i musi "ocalić ten pieprzony świat". Czy mu się uda? Tego dowiemy się z serialu Peacemaker, a jak zapowiada jego twórca, czyli James Gunn – nową ekipę członka Task Force X czeka naprawdę trudne zadanie i zmierzenie się z czymś katastrofalnym, co zagraża całej planecie.

Poniżej zdjęcie, o którym mowa. Możemy na nim ujrzeć między innymi Freddie'ego Stroma, który wcieli się w Vigilante. Oprócz niego i Ceny w serialu pojawią się także między innymi Chukwudi Iwuji, jako lider grupy Murn, która podlega Amandzie Waller oraz Danielle Brooks jako Adebayo.

W trakcie DC FanDome zaprezentowany zostanie pierwszy zwiastun.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…