Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sydney Park w nowym slasherze Netflixa i Jamesa Wana ''Ktoś jest w twoim domu'' 0

Netflix opublikował pierwsze materiały promujące film Ktoś jest w twoim domu będący adaptacją powieści grozy Stephanie Perkins z 2017 roku o tym samym tytule. W składzie producenckiego zespołu znalazł się mistrz współczesnego horroru – James Wan.

fragment plakatu promującego film ''Ktoś jest w twoim domu''

Uczenica liceum Maskani Young, w tej roli Sydney Park, przeprowadziła się do cichego, małego miasteczka w Nebrasce, aby zamieszkać z babcią i ukończyć szkołę średnią. Jednak tuż przed ukończeniem ostatniej klasy ona oraz inne osoby z jej klasy w nowej szkole stają się celem zamaskowanego mordercy, który zamierza ujawnić światu ich mroczne sekrety. Mając własną tajemniczą przeszłość, Maskani i jej przyjaciele muszą ujawnić światu tożsamość mordercy, nim sami staną się jego ofiarami.

Poniżej możecie zapoznać się z pierwszą zapowiedzią slashera i plakatem go promującym.

Film wyreżyserował Patrick Brice mający na swoim koncie komediowy horror Korpoludki oraz dwie części horroru Dziwak. Pracował on na scenariuszu Henry'ego Gaydena. W obsadzie slashera oprócz wspomnianej Park, znajdują się także Theodore Pellerin, Asjha Cooper, Dale Whibley, Jesse LaTourette, Burkely Duffield i Diego Josef.

Premiera filmu Ktoś jest w twoim domu już 6 października 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…