Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tom Hanks na pierwszym plakacie promującym film ''Finch'' 0

W sieci pojawił się pierwszy plakat promujący najnowszy film Toma Hanksa zatytułowany Finch. Za jego reżyserię odpowiada Miguel Sapochnik. Produkcja trafi na platformę Apple TV+.

fotografia promująca film ''Finch''

Na poniższej grafice widzimy głównego bohatera, w którego wciela się Hanks i jego dwójkę towarzyszy – psa i robota. To niecodzienne trio podróżuje przez zniszczony i wyludniony amerykański zachód.

Akcja Fincha rozgrywa się w świecie zniszczonym przez słoneczny kataklizm. Główni bohaterowie to mężczyzna, pies i robot. Ta dziwna trójka tworzy swego rodzaju rodzinę. Hanks wciela się w inżyniera robotyki mieszkającego w podziemnym bunkrze. Tam zbudował własny świat, który dzieli z psem Goodyearem. Do pomocy przy jego pilnowaniu tworzy robota. To niecodzienne trio wyrusza w niebezpieczną podróż na odludny zachód. W trakcie tej wyprawy Finch stara się pokazać swojemu robotycznemu dziecku co to znaczy, radość, miłość, przyjaźń i jaki jest sens ludzkiego życia.

Reżyser Miguel Sapochnik pracował na scenariuszu autorstwa Craiga Lucka i Ivora Powella. Głosu robotowi imieniem Jeff użycza Caleb Landry Jones.

Premiera filmu na Apple TV+ już 5 listopada 2021 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…