Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Logan Roy walczy o przyszłość swojej firmy - zobaczcie zwiastun 3. sezonu serialu ''Sukcesja'' 0

HBO prezentuje zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Sukcesja, który to ukaże dalsze skomplikowane losy członków bogatej rodziny Royów.

fotografia promująca 3. sezon serialu ''Sukcesja''

W trzecim sezonie zobaczymy jak głowa rodu Logan Roy, który w finale poprzedniej serii wpadł w zasadzkę zastawioną przez swojego zbuntowanego syna Kendalla, stara się zapewnić przyszłość swojej rodzinie tworząc nowe sojusze rodzinne, polityczne i finansowe. Zaciekła korporacyjna bitwa grozi jednak przekształceniem się w rodziną wojnę domową…

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Sukcesja to serial o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny Royów, kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom rozterki, z którymi mierzą się członkowie rodziny w chwilach, kiedy waży się ich przyszłość.

W trzecim sezonie serialu HBO do doskonale znanej nam obsady w skład, której wchodzą m.in. Brian CoxJeremy StrongAlan RuckKieran CulkinSarah Snook czy Nicholas Braun, dołączą gościnne gwiazdy, w tym Alexander Skarsgård jako Lukas Matsson – właściciel wielkiej firmy z dziedziny IT, Adrien Brody jako Josh Aaronson – miliarder i aktywista-inwestor, Sanaa Lathan jako Lisa Arthur, Linda Emond jako Michelle-Anne Vanderhoven i Jihae Kim jako Berry Schneider.

Sukcesja z nowymi epizodami powróci już 17 października 2021 roku. W naszym kraju na HBO GO serial zadebiutuje dzień po amerykańskiej premierze.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman

Jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji i obecnie absolutny numer 1, jeśli chodzi o emitowane produkcje. Premiera roku.

Proszę czekać…