Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pies, robot i Tom Hanks - oto zwiastun postapokaliptycznego "Fincha" od Apple'a 0

Finch, czyli najnowsza produkcja Apple’a, w której pojawi się Tom Hanks w roli głównej, doczekała się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu.

Tom Hanks - "Finch"

Finch to film osadzony w post-apokaliptycznym świecie, w którym zaprezentowana zostanie niezwykła historia mężczyzny, robota i psa.

Tom Hanks wciela się w postać tytułowego Fincha, inżyniera robotyki i jednego z nielicznych ocalałych z kataklizmu słonecznego, który spustoszył ludzkość i świat. Mężczyzna, który od dziesięciu lat mieszka w podziemnym bunkrze, zbudował w nim własny świat, który dzieli ze swoim wiernym przyjacielem, psem wabiącym się Goodyear. Finch tworzy specjalnego robota, któremu daje imię Jeff, który będzie miał za zadanie opiekować się psiakiem w momencie, gdy zabraknie mężczyzny. Całe trio wyrusza w niebezpieczną podróż na wyludniony amerykański zachód. Finch stara się pokazać swojemu niezwykłemu robotowi, co to znaczy być żywym. Ich podróż jest wybrukowana zarówno wyzwaniami, jak i poczuciem humorem.

Głosu robotowi Jeffowi użycza Caleb Landry Jones. Reżyserem filmu Finch jest Miguel Sapochnik, który powinien być doskonale znany fanom serialu Gra o tron. Scenariusz napisali Craig Luck i Ivor Powell.

Premiera filmu Finch 5 listopada na platformie streamingowej Apple TV+.

Źrodło: Apple

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…