Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bezwzględny Michael Myers w finałowym zwiastunie "Halloween zabija" 0

Universal Pictures szykuje się do powrotu Michaela Myersa, jednego z najbardziej ikonicznych i bezwzględnych seryjnych morderców w historii kina. Dzisiaj z tej okazji zaprezentowany został finałowy zwiastun horroru Halloween zabija.

"Halloween zabija"

W 2018 roku do kin wszedł Halloween w reżyserii Davida Gordona Greena, z niezapomnianą rolą Jamie Lee Curtis jako Laurie Strode. Remake kultowego hororru Johna Carpentera zarobił ponad 250 milionów dolarów na całym świecie, stając się najbardziej dochodowym rozdziałem w serii znanej widzom od czterech dekad.

"Halloween" to najważniejsza filmowa seria z gatunku slashera i przyciąga do kin kolejne pokolenia widzów. Noc Halloween, kiedy wrócił Michael Myers, jeszcze się nie skończyła.

Kilka minut po tym, jak Laurie Strode (Curtis), jej córka Karen (Judy Greer) i wnuczka Allyson (Andi Matichak) zostawili zamaskowanego potwora Michaela Myersa uwięzionego w piwnicy Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jest przekonana, że w końcu udało się pokonać jej dręczyciela. Jednak Michaelowi udaje się uwolnić z pułapki, a nieposkromiona chęć mordowania powraca. Laurie inspiruje mieszkańców Haddonfield do powstania przeciwko pozbawionemu jakichkolwiek uczuć mordercy.

Polscy widzowie będą mogli oglądać Halloween zabija w kinach od 22 października 2021 roku.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…