Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy plakat zapowiada powrót She-Venom! Mamy też spot telewizyjny z nowymi ujęciami 0

Do powrotu Venoma na ekrany kin pozostało już naprawdę niewiele czasu. Sony Pictures chce wykorzystać ten okres jak najlepiej i promuje widowisko na różne sposoby. Do sieci trafiły nowe materiały zapowiadające sequel hitu z 2018 roku.

Michelle Williams, Tom Hardy - "Venom"

Wśród materiałów, które znalazły się w sieci można znaleźć cztery plakaty dedykowane głównym bohaterom widowiska Venom 2: Carnage. Oczywiście na grafikach nie mogło zabraknąć dwóch tytułowych postaci, czyli Venoma i Carnage’a, którzy są grani przez Toma Hardy'ego oraz Woody'ego Harrelsona. Swój plakat otrzymała także Naomi Harris, czyli ekranowa Shriek. Na sam koniec zostawiłem sobie najciekawszy poster ze wszystkich, który zapowiada powrót postaci znanej z pierwszej części. Mowa o Michelle Williams, która jeszcze raz sportretuje Anne Weying. Z plakatu wynika jednak, że bohaterka znowu będzie miała kontakt z symbiontem i przemieni się w She-Venom.

A to nie koniec materiałów promocyjnych od Sony Pictures. Na oficjalnym twitterowym profilu filmu pojawił się spot telewizyjny z nowymi ujęcia.

W Polsce Venom 2: Carnage wejdzie do kin 15 października.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…