Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy animowany serial o postaci z komiksów Marvela - zwiastun ''Hit-Monkey'' 0

Na platformę Hulu zmierza nowy serial animowany dla dorosłych, oparty na postaci znanej z komiksów Marvela. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji noszącej tytuł Hit-Monkey.

logo serialu ''Hit-Monkey''

Animacja opowie o losach pewnej japońskiej małpy śnieżnej, która wspomagana przez ducha amerykańskiego zabójcy Bryce’a, wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Staje się słynnym zabójcą zabójców mającym lekki problem z panowaniem nad wściekłością. Przez całą serię będziemy świadkami jak z pozoru słodka małpka uczy się poruszać pomiędzy swoją dobrą naturą, a złymi czynami jakie musi popełniać.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Co sądzicie?

Serial składa się z 10 odcinków. Odpowiadają za niego Josh Gordon i Will Speck. W głosowej obsadzie animacji znajdują się Fred Tatasciore jako Monkey, Jason Sudeikis jako Bryce, George Takei jako Shinji, Olivia Munn jako Akiko, Ally Maki jako Haruka i Nobi Nakanishi jako Ito.

Hit-Monkey to czwarty projekt Marvela jaki powstał dla platformy Hulu. Wcześniejsze komiksowe produkcje to Runaways, Helstrom i M.O.D.O.K. Mieliście okazję zapoznać się już z którąś z nich?

Premiera serialu Hit-Monkey już 17 listopada 2021 roku.

Źrodło: Dark Horizons, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…