Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwa pełne akcji spoty telewizyjne "Ostatniego pojedynku" Ridleya Scotta 0

Ridley Scott niebawem zamierza nas wiele lat wstecz, aby zaprezentować kulisy Ostatniego pojedynku! Zobaczcie dwa nowe spoty telewizyjne promujące historyczne widowisko legendarnego reżysera oraz porcję plakatów z głównymi bohaterami.

Matt Damon - "Ostatni pojedynek"

Twentieth Century Studios oraz filmowy wizjoner Ridley Scott przedstawiają Ostatni pojedynek, wciągającą opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym, a spory rozstrzyga się w pojedynkach na śmierć i życie.

W tej historycznej epopei opartej na prawdziwych wydarzeniach opisanych w "Ostatnim pojedynku" Erica Jagera, zobaczymy zdobywcę Oscara Matta Damona oraz dwukrotnie nominowanego do tej nagrody Adama Drivera. W filmie wystąpi również zdobywca Oscara Ben Affleck oraz zdobywczyni nagrody Emmy Jodie Comer.

Obraz wyreżyserowany przez czterokrotnie nominowanego do Oscara Ridleya Scotta powstał na podstawie scenariusza autorstwa Bena Afflecka, Matta Damona i nominowanej do Oscara Nicole Holofcener. Producentami Ostatniego pojedynku są: Scott, Kevin Walsh, Jennifer Fox oraz Holofcener, a producentami wykonawczymi Damon, Affleck, Madison Ainley, Drew Vinton i Kevin Halloran.

Ostatni pojedynek w kinach od 15 października 2021 roku. Poniżej możecie zaznajomić się z nowymi materiałami promocyjnymi:

Źrodło: 20th Century Studios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

AAAAAAHHH!!! to już tak blisko premiery :)

Proszę czekać…