Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Apple TV+ przedstawia pełną zapowiedź serialu ''Inwazja'' 0

Na Apple TV+ zmierza ciekawy serial science fiction Inwazja, który opowie o inwazji obcych na naszą planetę. Apokalipsę poznamy oczami piątki nieznajomych.

fragment plakatu promującego serial ''Inwazja''

Akcja serialu rozrzucona zostanie po różnych częściach świata. Poznamy inwazję obcych z perspektywy piątki zwykłych i obcych sobie ludzi, którzy jednocześnie doświadczyli niecodziennego zdarzenia mającego wpływ na całe ich dalsze życie. Starają się przeżyć i zrozumieć chaos, który nagle się wokół nich rozpętał.

Poniższa zapowiedź ukazuje nam walkę z obcymi, jak i początkowe niewytłumaczalne zjawiska, takie jak masowe przerwy w dostawie prądu czy tajemnicze zniszczenia infrastruktury.

W głównej obsadzie tejże produkcji znajdują się Shamier Anderson jako Trevante Ward, żołnierz stacjonujący w Afganistanie; Golshifteh Farahani jako Aneesha Malik, syryjska imigrantka, żona i matka mieszkająca na Long Island; Sam Neill jako szeryf John Bell Tyson, były prawnik u progu emerytury; Firas Nassar jako Ahmed Malik, mąż Anesshy i odnoszący sukcesy biznesmen oraz Shioli Kutsuna jako Mitsuki, bardzo inteligentny członek japońskiej organizacji JASA.

Za serial odpowiadają Simon Kinberg i David Weil. Jego premiera już 22 października 2021 roku. W ten dzień do serwisu dodane zostaną trzy pierwsze odcinki serialu.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…