Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Álex de la Iglesia ogłasza 2. sezon serialu ''30 srebrników'' 0

Ubiegłoroczny udany hiszpański serial grozy 30 srebrników, który znaleźć możecie na platformie HBO GO doczeka się swojej kontynuacji. Poinformował o tym sam jego twórca Álex de la Iglesia.

fragment plakatu promującego serial ''30 srebrników''

Poniżej możecie zobaczyć jego wpis z Twittera. Nie zawiera on zbyt wielu informacji oprócz zdjęcia ukazującego centralne miejsce serialu i napisu Coming back.

W serialu 30 srebrników twórcy wprowadzają widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Produkcja opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dojść prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata. 

Pierwszy sezon serialu składa się z ośmiu epizodów.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…