Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Nocne kły'' - zwiastun młodzieżowego filmu Netflixa o wampirach 0

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź filmu Nocne kły, który zadebiutuje w serwisie już 20 października. Propozycja w sam raz na nadchodzące Halloween i dla fanów wampirzych i survivalowych klimatów.

fotografia promująca film ''Nocne kły''

Główny bohater to trochę zdziwaczały student Benny, który nocami dorabia sobie jako jednonocny szofer. Pewna noc zmieni jednak jego życie na zawsze. Dostaje zlecenie wożenia dwóch młodych dziewczyn po Los Angeles. Te pragną spędzić bardzo imprezową noc. Kobiety szybko jednak okazują się mieć wobec niego swoje własne, krwiste plany. Benny wbrew własnej woli wciągnięty zostaje w sam środek potajemnej wojny, w której to rywalizujące ze sobą różne plemiona wampirów stają przeciw obrońcą ludzkiego świata, na czele których stoi brat Benny’ego. Ten nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć krwiopijców. Benny przed zbliżającym się nieuchronnie wschodem słońca musi zdecydować pomiędzy strachem, a pokusą przygody i chęcią uratowania Miasta Aniołów.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W obsadzie Nocne kły znajdują się Sydney SweeneyMegan FoxDebby RyanJorge Lendeborg Jr.Lucy FryRaúl CastilloAlfie Allen i Alexander Ludwig. Za reżyserię horroru odpowiada Adam Randall, który pracował na scenariuszu autorstwa Brenta Dillona.

Źrodło: Netflix, Comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…