Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix zapowiada drugi sezon serialu "Króla tygrysów"! 0

Netflix potrafi dogadzać fanom kina dokumentalnego. Platforma zapowiedziała dzisiaj premierę kolejnych produkcji dokumentalnych, w tym kontynuację hitowego Króla tygrysów.

Król tygrysów

Król tygrysów to pozycja niemalże kultowa, jeśli chodzi o seriale dokumentalnego na Netflix. Rywalizacja pomiędzy ekscentrycznymi miłośnikami dzikich kotów przybiera mroczny obrót, gdy kontrowersyjny szef parku zwierzęcego Joe Exotic zostaje wplątany w sprawę morderstwa na zlecenie. Miniserial dokumentalny o dzikich zwierzętach i ich jeszcze bardziej niebezpiecznych właścicielach stał się jedną z najpopularniejszych pozycji w ofercie Netflixa.

Pod koniec 2021 roku czeka nas premiera drugiego sezonu!

Co oprócz Króla tygrysów 2? Serialami dokumentalnymi, które zapowiedział Netflix są:

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman – historia zuchwałego oszusta, który został skazany w 2005 roku za kradzież fortun. Premiera w styczniu 2022 roku.
  • The Tinder Swindler – opowiada oszałamiającą historię oszusta, który udawał playboya miliardera na Tinderze oraz kobiet, które postanowiły go złapać. Premiera w lutym 2022 roku.
  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King – grupa inwestorów próbuje rozwikłać podejrzaną śmierć multimilionera kryptowalut Gerry’ego Cottena i odnaleźć brakujące 250 milionów dolarów, które, jak sądzą padły jego łupem. Premiera w 2022 roku.
  • Bad Vegan – restauratorka Sarma Melngailis zostaje oszukana na miliony dolarów przez mężczyznę, który przekonuje ją, że może rozszerzyć jej imperium żywnościowe i uczynić jej ukochanego pitbulla nieśmiertelnych – pod warunkiem, że nigdy nie będzie kwestionowała jego coraz bardziej dziwacznych próśb. Premiera w 2022 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…