Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jeff Davis pracuje nad filmową kontynuacją serialu ''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak'' 1

Nadzieje fanów i samego Tylera Posey'a, aktora wcielającego się w główną postać w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, już niedługo się ziszczą. Jeff Davis, twórca oryginalnej produkcji wraz z MTV Entertainment Studios pracuje nad filmową kontynuacją przygód bohaterów popularnego serialu.

fotografia promująca serial ''Teen Wolf: Nastoletni wilkołak''

David niedawno podpisał umowę z MTV i to właśnie w jej ramach powstanie film noszący tytuł Teen Wolf. Produkcja ta trafi na platformę Paramount+. Opowie ona historię pewnego przerażającego zła, które wraz z pełnią wyłania się i terroryzuje miasto Beacon Hills. Scott McCall będzie musiał zebrać zarówno nowych, jak i starych sojuszników i przyjaciół, aby wraz z nimi stoczyć najcięższą walkę w swoim życiu z przeciwnikiem jakiego mocy jeszcze nie zna.

Obecnie trwają rozmowy z główną obsadą oryginalnego serialu. Davis chciałby, aby wszyscy oni powrócili. Z pewnością nie musimy obawiać się braku Tylera Posey’a, bowiem aktor w niedawno udzielonym wywiadzie wyrażał wielką chęć powrotu do roli.

Filmowy projekt nie jest jedynym nad jakim Davis pracuje w ramach umowy z MTV. Jak donoszą zagraniczne media chce on zaadaptować na serial książkową serię Wolf Pack autorstwa Edo Van Belkoma.

Scott McCall jest typowym nastolatkiem. Jego życie zmienia się diametralnie po tym, jak zostaje ugryziony przez wilkołaka i sam zaczyna się przemieniać. Odkrywa różne supermoce i poznaje piękną dziewczynę – Allison, której rodzina okazuje się być łowcami wilkołaków. Jednak nie tylko oni zagrażają Scottowi. Niewyjaśnione pozostają zamiary samca alfa wilkołaków, który przemienił chłopaka.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…