Trójka w I Hope They Serve Beer in Hell 0

Czuchry, Bradford i Stults zagrają w filmie Boba Goose’a

Matt Czuchry, Jesse Bradford i Geoff Stults zagrają w filmie reżyserowanym przez Boba Gosse’a pod tytułem I Hope They Serve Beer in Hell. Jest to adaptacja pamiętnika będącego bestsellerem autorstwa Tuckera Maxa.

Max zyskał sławę po stworzeniu strony TuckerMax.com w 2002 roku, zbierając miliony unikalnych odwiedzających, którzy czytali jego krótkie opowieści. Zarobił 300 tys. dolarów za sprzedaż praw do pamiętnika wydawnictwu Penguin Books.

Film według scenariusza Maxa i Nilsa Parker, opowiada o wycieczce na wieczór kawalerski przyjaciela, gdzie opowiada kłamstwo panu młodemu, które może zagrozić ślubowi, potem opuszcza go w poszukiwaniu cielesnej wiedzy. Po wyrzucieniu ze ślubu, Max próbuje wrócić do łask swojego przyjaciela.

Czuchry zagra Tuckera Maxa. Będzie to jego pierwsze główna rola w filmie. Bradford i Stults zagra najlepszych przyjaciół Maxa.

Obsadę zamykają, Keri Lynn Pratt (Brothers & Sisters) i Denise Quinones (The Bedford Diaries). Zdjęcia rozpocznąsię 21 lipca w Shreveport, Los Angeles.

Jesse BradfordJesse Bradford

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…