Trzy panie dołączają do obsady Mistresses 0

Holly Marie Combs, Brooke Burns i Rochelle Aytes w serialu Lifetime.

Holly Marie Combs, Brooke Burns i Rochelle Aytes podpisały kontrakt na role w pilocie serialu stacji Lifetime – Mistresses.

A Michael Weaver oraz Mary Birdsong dołączyli do półgodzinnego pilota stacji HBO, Suburban Shootout, w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda.

Oparty na serialu BBC serial Mistressed opowiada o czterech kobietach, koło 30-tki, które przyjaźnią się od czasów college’u. Combs (Czarodziejki) zagra Jane, która porzuca karierę, by zostać mamą na urlopie wychowawczym. Burns (Miss Guided) wcieli sięw rolę Shannon, wygadaną i ostrą panią adwokat. Aytes (Drive) zagra Avę, pogodną i z ikrą gwiazdę seriali.

Suburban, który także bazuje na serialu brytyjskim, jest czarną komedią o Rebecce (Judy Greer), która ucieka z miasta na przedmieścia, by znaleźć się pomiędzy dwoma rywalizującymi ze sobą grupami morderczych kur domowych, które walczą o przejęcie kontroli nad idyllicznym miasteczkiem. Weaver (Notes From the Underbelly) zagra męża Rebecci i nowego szefa posterunku policji w miasteczku. Birdsong (Reno 911!) zagra członkinię jednego z gangów.

Holly Marie CombsHolly Marie Combs

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…