Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun finałowego sezonu ''Narcos: Meksyk'' - chaos otwiera możliwości 0

Netflix prezentuje pełną zapowiedź trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Narcos: Meksyk. Produkcja ta dokumentuje początki narkotykowej wojny w Meksyku. Nowe pokolenie bossów narkotykowych walczy o władzę, dziennikarze węszą w poszukiwaniu prawdy, a agenci rządowi balansują na cienkiej linii pomiędzy prawem i korupcją.

fragment plakatu promującego serial ''Narcos: Meksyk''

Trzeci sezon serialu wprowadzi pierwszą w historii serii kobiecą narratorkę. Będzie nią Luisa Rubino, która wcieli się w młodą, ambitną i posiadającą własne ideały dziennikarkę. Pragnąc ujawnić wszechobecnie panującą korupcję, trafia na większą historię niż się spodziewała.

Finałowa seria przeniesie nas do lat 90 ubiegłego wieku. Na biznes narkotykowy coraz większy wpływ ma globalizacja, a nowo powstałe kartele walczą o przetrwanie w czasie wielkich politycznych wstrząsów. Trwa eskalacja przemocy, a w tym czasie pojawia się nowe pokolenie meksykańskich królów.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Narcos: Meksyk ukazuje początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Finałowy sezon serialu Narcos: Meksyk składa się z 10 epizodów. Jego premiera na platformie Netflix już 5 listopada 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

O kurde, nieźle zmontowany trailer, będzie oglądane :)

Proszę czekać…