Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Henry Cavill na planie zdjęciowym "Enoli Holmes 2" 0

Netflix wystartował ze zdjęciami do kontynuacji swojego hitowego filmu oryginalnego – Enola Holmes. W jednej z głównych ról powróci Henry Cavill.

Henry Cavill, Millie Bobby Brown, Sam Claflin - "Enola Holmes"

Henry Cavill ponownie zagra u boku Millie Bobby Brown i wcieli się w postać Sherlocka Holmesa. Brytyjski gwiazdor aktualnie pracuje na planie zdjęciowym kontynuacji filmu Enola Holmes. W mediach społecznościowych pojawiły się fotki z planu, na których możemy zobaczyć odtwórcę roli ikonicznego detektywa.

Pierwsza produkcja przedstawiła widzom historię mniej znanej siostry Sherlocka Holmesa w adaptacji serii książek o tym samym tytule, napisanej przez Nancy Springer. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka i Mycrofta, którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla "młodych dam". Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda. Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości.

Źrodło: The Daily Mail

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

john6

zgodnie z trendem Enola pozna panią na całe życie, a detektyw pozna swojego drugiego połówkę – trzeba się spodziewać wszystkich scenariuszy

Bercik022 john6

@john6 a czy ty poznałeś już swojego "drugiego połówkę"?

Proszę czekać…