Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ford i Mikkelsen na zza kulisowych zdjęciach z planu piątego filmu o Indianie Jonesie 0

Obecnie na Sycylii trwają zdjęcia do piątej części filmu o słynnym archeologu i podróżniku Indianie Jonesie. W sieci pojawiła się nowa partia zza kulisowych zdjęć, na których widać Harrisona Forda i Madsa Mikkelsena.

zdjęcie z planu filmu ''Indiana Jones 5''

Reżyserem filmu został James Mangold. Muzykę do filmu skomponuje natomiast legendarny John Williams, który swoją przygodę z tą serią zaczął 40 lat temu filmem Poszukiwacze zaginionej arki. Na ekranie oprócz Forda i Mikkelsena, zobaczymy także Phoebe Waller-BridgeBoyda Holbrooka, Shaunette Renée Wilson, Antonio Banderasa i Thomasa Kretschmanna.

Ford oczywiście powraca w roli tytułowego bohatera. Mikkelsen wciela się zaś w głównego antagonistę piątej części. Szczegóły fabularne produkcji nadal trzymane są w ścisłej tajemnicy.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na postać Mikkelsena. Widzimy także Forda, zarówno na planie, jak i podczas robienia sobie pamiątkowego zdjęcia z fanami przebranymi za postać, w którą się wciela.

Premiera filmu Indiana Jones 5 zaplanowana jest na 29 lipca 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze jaki podtytuł nosić będzie ta część, ale z pewnością odzwierciedlać będzie on jej fabułę, jak miało to miejsce przy poprzednich filmach z serii.

Źrodło: ComingSoon, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…