Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prime Video za 49 zł? To nie żart, świetna oferta od Amazon! 2

Informacja dla wszystkich kinomanów oraz serialomaniaków! Amazon Prime PL udostępnił znakomitą ofertę promocyjną, za którą zapłacimy tylko 49 złotych! Szczegóły w dalszej części artykułu.

logo Amazon Prime Video

Amazon Prime PL to bardzo interesująca promocja, która nie tylko pozwala nam otrzymywać darmową i szybką dostawę bez minimalnej kwoty zamówienia, ale także mamy możliwość korzystania z Prime Video i Prime Gaming. A wszystko w cenie jedynie 49 złotych (w przypadku płatności miesięcznej, mamy już do zapłacenia 10,99 złotych, co w przeliczeniu daje nam ponad 130 zł).

A to nie koniec bardzo dobrych nowin związanych z ową ofertą. Pierwszy miesiąc mamy za darmo! Opłata 49 zł za rok zostanie pobrana dopiero po upływie 30 dni.

Oprócz Prime Video, gdzie mamy dostęp do naprawdę świetnych oryginalnych filmów i seriali oraz produkcji licencjonowanych, w ofercie dostajemy też wspomnianego Prime PL (darmowa i szybka wysyłka) i Prime Gaming (dostęp do darmowych gier PC).

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Amazona

Źrodło: Amazon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox

Świetna oferta. Wychodzi ~4 zł za miesiąc. Chapeau bas serwisowi, który to przebije.

Teraz zamiast 23 zł miesięcznie będę płacił 49 zł za cały rok :)

Chemas

Nie chce mi się normalnie w to wierzyć :) Czy to nie jakiś prima aprilis nie o tej porze co trzeba? Wprost niewiarygodne. Trzeba oblukać i zakupić, jeśli to prawda.

Proszę czekać…