Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Colin w czerni i bieli'' - miniserial o dorastaniu aktywisty Colina Kaepernicka 0

Znacie aktywistę i byłego sportowca Colina Kaepernicka? Pewnie tak, ale z pewnością nie znacie całej jego historii. Tą właśnie przybliżyć postanowił nam Netflix. Zrealizował on miniserial biograficzny 'Colin w czerni i bieli', którego zapowiedź zobaczyć możecie poniżej.

fotografia promująca miniserial ''Colin w czerni i bieli''

Colin w czerni i bieli opowiada o dorastaniu chłopca, którego marzeniem było grać w piłkę, ale przeznaczenie miało wobec niego większe plany. Jaden Michael wciela się w młodego Colina Kaepernicka w sześcioodcinkowym miniserialu o szkolnych latach sportowca, który został aktywistą.

Miniserial Colin w czerni i bieli to nowa, mocna produkcja, której współtwórcami są Ava DuVernay i Colin Kaepernick. Opowiada ona o dorastaniu Kaepernicka, który — jako czarne dziecko adoptowane przez białą rodzinę — musiał stale pokonywać piętrzące się przed nim trudności natury rasowej, klasowej i kulturowej.

Jaden Michael wciela się w młodego Colina, przed którym wciąż były jeszcze największe triumfy w amerykańskiej lidze NFL oraz status ikony kultury i aktywisty na rzecz praw obywatelskich. Jego dobrodusznych rodziców Ricka i Teresę portretują zaś Nick Offerman i Mary-Louise Parker. Z kolei sam Colin Kaepernick przyjmuje rolę współczesnego narratora przedstawiającego historię własnego życia oraz przewodnika objaśniającego widzom zawiłości odmalowanych w żywy sposób wydarzeń z dalszej i bliższej przeszłości, które stanowią tło jego opowieści. Nikt nie może powiedzieć, że zna Kaepernicka, jeśli nie zna Colina.

Premiera miniserialu Netflixa już 29 października 2021 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…