Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Premiera nowych odcinków ''Władcy wszechświata: Objawienie'' już w listopadzie! 0

He-Man powraca na platformę Netflix. Serwis ogłosił właśnie, iż animowany serial Władcy wszechświata: Objawienie powróci z nowymi odcinkami jeszcze w tym roku, a dokładnie w listopadzie.

fragment plakatu promującego serial ''Władcy wszechświata: Objawienie''

Władcy wszechświata: Objawienie to kontynuacja niezwykle popularnej animacji He-Man i Władcy Wszechświata emitowanej w latach 80. XX wieku. Jej pierwsza część złożona z 5 epizodów zadebiutowała w lipcu tego roku. Premiera części drugiej już 23 listopada 2021 roku. Nie mówcie, że nie czekaliście!

Za serial odpowiada Kevin Smith, Netflix i Mattel Television. Produkcja jest pełną rozmachu opowieścią, która zaczyna się tam, gdzie skończył się kultowy serial. Na świat powraca potęga Posępnego Czerepu.

Po katastrofalnej w skutkach bitwie pomiędzy He-Manem a Szkieletorem, Eternia zostaje podbita, a strażnicy Grayskull rozproszeni po świecie. Teraz Teela musi ponownie zjednoczyć rozbitych wojowników i rozwiązać zagadkę zaginionego Miecza Mocy oraz zapobiec końcowi wszechświata i uratować Eternię.

Szkieletor to teraz pan wszechświata, a co z He-Manem? Bohaterowie z Eternii muszą zjednoczyć siły, aby dalej walczyć z siłami zła w ekscytującym i epickim zakończeniu serii.

Poniżej plakat promujący serial.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…