Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Eternals" drugim najdłuższym filmem w historii MCU 0

Chloé Zhao, reżyserka filmu Eternals, potwierdziła, że jej komiksowe widowisko będzie jednym z najdłuższych w historii Kinowego Uniwersum Marvela.

Richard Madsen, Gemma Chan - "Eternals"

Już w listopadzie Eternals zawita do kin i będzie kolejną odsłoną wciąż rozrastającego się Kinowego Uniwersum Marvela. Laureatka Oscara i zarazem reżyserka superprodukcji, czyli Chloé Zhao udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła czas trwania swojego nowego dzieła. Z jej słów wynika, że otrzymamy drugi najdłuższy film w historii MCU.

Eternals będzie trwał 156 minut (2 godziny i 36 minut). Jedynym filmem w uniwersum Marvela, który może poszczycić się dłuższym czasem trwania jest Avengers: Koniec gry, które trwało 181 minut. Tym samym Eternals zrzucają z drugiego miejsca na liście superprodukcję Avengers: Wojna bez granic, która trwała 149 minut.

Eternals to nowa grupa superbohaterów w świecie kinowym Marvela. Ta epicka historia, obejmująca tysiące lat, przedstawia grupę nieśmiertelnych zmuszonych do wyjścia z cienia, by ponownie zjednoczyć się z najstarszymi wrogami ludzkości – Deviantami. W skład wybitnej obsady wchodzą Richard Madden jako wszechmocny Ikaris, Gemma Chan jako kochająca ludzkość Sersi, Kumail Nanjiani jako kosmiczny Kingo, Lauren Ridloff jako superszybka Makkari, Brian Tyree Henry jako inteligentny wynalazca Phastos, Salma Hayek jako mądra i duchowa przywódczyni Ajak, Lia McHugh jako wiecznie młoda, stara dusza Sprite, Don Lee jako potężny Gilgamesz, Barry Keoghan jako powściągliwy samotnik Druig i Angelina Jolie jako zaciekła wojowniczka Thena. Kit Harington gra Dane’a Whitmana.

Premiera 5 listopada.

Źrodło: Fandango.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

Jolie, Hayek, McHugh – fabuła zapowiada się ciekawie i zasoby aktorskie też imponujące, w końcu się rozkręca machina filmowa, bo te onlinowe wersje nie mają takiego uroku :)

Proszę czekać…